Charles Van Gisbergen - Ongetiteld

Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!
Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!Charles Van Gisbergen - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 100!
  • Charles Van Gisbergen (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen96 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Zeer fraaie en grote litho op papier van Charles van Gisbergen, kleine oplage: slechts 10 stuks.
Dit is nummer 2/10; handgesigneerd, rechtsonder + monogram en voorzien van stempel van Frans Masereel centrum in Kasterlee.

Wordt opgerold in een stevige koker verzonden, afhalen kan uiteraard ook

Klein scheurtje van ca 2 cm aan de linkerzijde; rechterbovenhoek kleine vouw; alles valt achter het passe partout bij het inlijsten

Charles Van Gisbergen (1942)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
64 cm
96 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:13
Eindtijd:20-02-2022 om 21:15
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNumansdorp,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland