Niet of onleesbaar gesigneerd - Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water - Verkocht

Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!
Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!Onleesbaar gesigneerd, kleurenets, dobbelsteen bij water kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Apart kunstwerkje (bladmaat 11 bij 15 cm), dat rechtsonder (voor mij onleesbaar) gesigneerd is.

Oplage: 2/10.

Excuus voor de vingerschaduw op de 4e en 5e foto ;)

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:20-03-2016 om 08:27
Eindtijd:03-04-2016 om 17:27
Biedingen (3)
noortje
03 apr. / 17:21
€ 5
Katrien62
03 apr. / 17:21
€ 3
Katrien62
03 apr. / 11:10
€ 1