Chris van Tol - Op je tong bijten

Chris van Tol - Op je tong bijten kopen? Bied vanaf 35!
Chris van Tol - Op je tong bijten kopen? Bied vanaf 35!Chris van Tol - Op je tong bijten kopen? Bied vanaf 35!
  • Chris van Tol (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/5

Fraai werk linodruk met gedicht van Chritiaan van Tol. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Chris van Tol (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
31 cm
40 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:18
Eindtijd:27-08-2022 om 22:24
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland