Nenad V. Karpov - Opstijgende vliegtuig - Ingelijst - Verkocht

Nenad V. Karpov - Opstijgende vliegtuig - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Nenad V. Karpov - Opstijgende vliegtuig - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Nenad V. Karpov - Opstijgende vliegtuig - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Nenad V. Karpov - Opstijgende vliegtuig - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (517)
  • Nenad V. Karpov (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 36 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1946/2000

Nenad V. Karpov (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44666 verkochte items
51 cm
41 cm
36 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 12:11
Eindtijd:20-12-2020 om 20:42
Biedingen (7)
takamine
20 dec. / 20:37
€ 21
Mar10
20 dec. / 20:32
€ 16
takamine
20 dec. / 20:32
€ 12
takamine
20 dec. / 20:23
€ 10
Mar10
17 dec. / 22:42
€ 5
Relinde1958
11 dec. / 17:54
€ 3
nelleke1958
09 dec. / 14:09
€ 1