Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter - Verkocht

Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 20,00

Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!Marlies Noordkamp-Drummen - Opzichter kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  flujasboek

Lid sinds 2018
11 verkochte items
  • Marlies Noordkamp-Drummen (1946)
TypeBeeld / Object
Jaartal1998
TechniekBrons
StijlRealistisch
Afmetingen13 cm x 9.5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht960 gram
GesigneerdOngesigneerd
Bronzen beeldje door Marlies Noordkamp. Voorstellende een opzichter. Beeldje op basement van marmer/graniet 2 cm hoog. In licentie uitgegeven door bouwbedrijf Jongen. Beeldje is 13,5 cm hoog

Geen beschadigingen

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-07-2019 om 10:11
Eindtijd:19-10-2019 om 11:24
elphinelissen
17 okt. / 11:13
€ 20