Oranjepaar

Oranjepaar kopen? Bied vanaf 400!

Oranjepaar

Verkoopprijs: € 400,00

Andere items

Geplaatst door  artoteekgorinchem

7 verkochte items
  • Jan Roede (1914-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

ROE003

Oranjepaar, Grafiek, Litho van Jan Roëde

Titel: Oranjepaar

Met lijst

Afm: 68 x 80 (incl. lijst)

1996

Oplage 18 / 85

Prijs: € 400,-

Dit item is verkocht voor 400,00

Starttijd:18-06-2013 om 19:40
Eindtijd:02-07-2013 om 19:40

Biedingen (1):

krijn
25 jun. / 13:53
€ 400