Orginele illustratie uit 1947 van Kees van Dongen. Inclusief certificaat

Orginele illustratie uit 1947 van Kees van Dongen. Inclusief certificaat kopen? Bied vanaf 39!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 39,00

Andere items

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Kees van Dongen (1877-1968)
TypeTekening / Aquarel
Herkomst: Peter Papot kunsthandel Amsterdam Betreft een uitzonderlijke fraaie druk waarbij de inkten door het papier zijn gelopen. Maten: 22,5/16,9 cm Werk is in zeer goede staat Nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 39,00

Starttijd:08-11-2014 om 13:51
Eindtijd:15-11-2014 om 13:51

Biedingen (1):

Nicolejol
13 nov. / 08:50
€ 39