Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oriëntaalse stad - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3239 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlOriëntaals
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek  door mij onbekende kunstenaar.
Voorstelling van een Oriëntaalse stad
Losbladig
Blad licht verfomfaaid aan de randen
Gesigneerd l.o.
ConditieRedelijk

Enkele vouwen en oneffenheden aan de randen. Scheurtjes in bovenrand, ong. 3 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3239 verkochte items
42 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:03-09-2018 om 16:02
Eindtijd:15-09-2018 om 19:12
Katrien62
14 sep. / 09:56
€ 1