Origineel werk van Peter Klashorst

Origineel werk van Peter Klashorst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 110,00

Origineel werk van Peter Klashorst kopen? Bied vanaf 100!Origineel werk van Peter Klashorst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  BasBrinkman

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)

In 2014 heeft Peter Klashorst in het Huis van de Idee (Rietveldpaviljoen) in Amersfoort 15 grote doeken geschilderd. Deze doeken zijn geveild tijdens De Parade in Amsterdam in augustus 2014. Het proces-verbaal van veiling is aanwezig.

Jaartal: 2014
Afmetingen: 180 cm x 135
Gesigneerd: ja
Ingelijst: nee
Conditie: uitstekend
Verzendkosten/Ophalen: bij voorkeur ophalen maar verzenden ook mogelijk

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:11-03-2018 om 13:17
Eindtijd:25-03-2018 om 14:17

Biedingen (2):

ronratjes
25 mrt. / 14:11
€ 110
robelco
14 mrt. / 22:10
€ 100