Origineel Wim Izaks - Verkocht

Origineel Wim Izaks kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Origineel Wim Izaks kopen? Bied vanaf 150!Origineel Wim Izaks kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Wim Izaks (1950-1989)

Origineel werk Wim Izaks

Titel : Vrije Compositie

Techniek : Gemengde techniek op papier

Formaat werk : 65 x 50 cm

Ingelijst : Nee

Handgesigneerd op de achterzijde : Wim Izaks

Het is een werk uit de tijd dat Wim Izaks zijn Atelier had in de oude melkfabriek te Eibergen.

Wim Izaks , ( Eibergen 31 december 1950 - 3 december Enschede 1989 ) was een Nederlandse kunstschilder en zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.

Het werk wordt verzonden, aangetekend en verzekerd, in een nieuwe stevige verzendkoker a 15 euro.

Verzendkosten zijn voor de koper. Uiteraard het werk komen ophalen in Eibergen is ook een optie !!!

Wim Izaks (1950-1989)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:18-03-2015 om 08:00
Eindtijd:01-04-2015 om 09:00
jpmr5503
01 apr. / 00:59
€ 150