Originele gouache van Eugene Brands op papier

Originele gouache van Eugene Brands op papier  kopen? Bied vanaf 990!
Originele gouache van Eugene Brands op papier  kopen? Bied vanaf 990!Originele gouache van Eugene Brands op papier  kopen? Bied vanaf 990!Originele gouache van Eugene Brands op papier  kopen? Bied vanaf 990!
  • Eugene Brands (1913-2002)

Origineel werk (gouache) van Eugene Brands op papier.

Uniek werk getiteld; 7779  'Deep Night'.

Handgesigneerd en gedateerd door Brands op de achterzijde  April 1986-2

Afm. gouache 28 x 50 cm,

Afm. incl. luxe zilveren lijst en passepartout 42 x 64 cm.

Gouache en de lijst zijn in nieuwstaat, in het rode vlak zitten enkele oneffenheden, dit hoort zo.

Incl. echtheidscertificaat galerie KunstvoorKunst.

Ophalen of verzenden (15 euro verzend en verpakkingskosten), verzenden op eigen risico.

Starttijd:24-12-2013 om 09:47
Eindtijd:29-12-2014 om 09:47
Openingsbod € 990
ObjectlocatieNederland