FA. (2)

Pierre van Soest - originele kleurentekening uit 1981 - laatste kans!

Pierre van Soest - originele kleurentekening uit 1981 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 99!
Pierre van Soest - originele kleurentekening uit 1981 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 99!Pierre van Soest - originele kleurentekening uit 1981 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Pierre van Soest (1930-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Gerardus Cornelis ("Pierre") van Soest
(Venlo, 14 oktober 1930 – Amsterdam, 2 januari 2001)

Kleurentekening op papier uit 1981, gesigneerd en gedateerd r.o., papier: 50 x 65 cm, zonder lijst, werk in zeer goede staat, vouwtje l.o. en miniem vouwtje r.o..

Pierre van Soest (1930-2001)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:19-05-2019 om 21:01
Eindtijd:26-05-2019 om 21:19
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieLelystad, Nederland