Lucebert - Originele Oil stick drawings

Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekStift
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 26.5 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 Bijzonder mooie originele tekeningen van Lucebert (1924-1994) (Cobra).

De tekeningen zijn gemaakt met olie stiften. Oil stick drawings.

Beide tekeningen zijn gesigneerd en gedateerd "Juli 62". Dit betreft werk uit de betere jaren van Lucebert.

Beide tekeningen verkeren in goede conditie.

Formaat: 20,5 x 26,5 cm per tekening.

De twee tekeningen zijn te zamen ingelijst met een mooie subtiele zwarte omlijsting en gekaderd in een passende rode passe-partout.

Formaat omlijsting: 70,5 x 50,5 cm

Beide tekeningen verkeren in goede conditie en zijn professioneel gelijst.

Lucebert (1924-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Rengers_Art
FA. (1)

Lid sinds 2018
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50.5 cm
70.5 cm
26.5 cm
41 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:22
Eindtijd:25-09-2022 om 20:54
Openingsbod € 1600
ObjectlocatieOss,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland