Originele Zeefdruk van Corneille - Verkocht

Originele Zeefdruk van Corneille  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 122,00

Originele Zeefdruk van Corneille  kopen? Bied vanaf 1!Originele Zeefdruk van Corneille  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele Zeefdruk van Corneille. Nooit ingelijst of opgerold geweest.

Techniek: Zeefdruk
Titel:  Unknown
Afmetingen: 70 x 50 cm(beeld/papier)
Oplage: 196/250
Gesigneerd: Met de hand
Verzendkosten €10,- (Verpakking + aangetekende/verzekerde verzending)
Afhalen op afspraak in Bovenkarspel

Messie-Art

0652849584

Dit item is verkocht voor 122,00
Starttijd:15-04-2014 om 15:34
Eindtijd:20-04-2014 om 15:34
Biedingen (23)
jozo
19 apr. / 10:11
€ 122
Pieter66
19 apr. / 10:11
€ 121
jozo
16 apr. / 14:25
€ 111
Pieter66
16 apr. / 14:25
€ 101
jozo
16 apr. / 14:24
€ 96
Pieter66
16 apr. / 14:24
€ 91
jozo
16 apr. / 09:59
€ 86
Pieter66
16 apr. / 09:59
€ 81
jozo
16 apr. / 09:58
€ 76
Pieter66
16 apr. / 09:58
€ 71
jozo
15 apr. / 20:29
€ 66
john78
15 apr. / 20:29
€ 61
jozo
15 apr. / 19:54
€ 52
Pieter66
15 apr. / 19:53
€ 47
jozo
15 apr. / 19:53
€ 42
Pieter66
15 apr. / 19:53
€ 35
jozo
15 apr. / 19:53
€ 30
Pieter66
15 apr. / 16:20
€ 25
HArt
15 apr. / 16:20
€ 20
Pieter66
15 apr. / 16:20
€ 15
HArt
15 apr. / 16:19
€ 10
Pieter66
15 apr. / 16:19
€ 5
HArt
15 apr. / 15:56
€ 1