Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom

Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!
Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!
  • Orrefors (1898)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1992
Afmetingen26.5 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Champagneglas: Clown
Ontwerp: ANNE NILSSON (1953)
Uitvoering:  Orrefors,
Design: 1992
Land: Zweden
Polychrome geschilderd in diverse designs en kleuren
Signatuur:  AN AK
Merk: sticker Orrefors
Hoogte: ca 26.5 cm
Diameter: 7.5 cm
Conditie: nieuwstaat

Orrefors (1898)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
7.5
26.5
7.5
Starttijd:26-12-2022 om 14:02
Eindtijd:08-01-2023 om 20:48
Openingsbod € 65
ObjectlocatieDoorn,  Nederland