Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets uit 1981, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 41,5 x 48 cm. Lijstmaat 46,8 x 53 cm. Ingelijst in door Oscar Verpoorten gelaste metalen lijst.
Afgebeeld op pagina 103 van het boek "Krassen in een plaat".
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Starttijd | 16-5-2016 om 16:36 |
Eindtijd | 21-5-2016 om 16:36 |