Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel - Verkocht

Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel kopen? Bied vanaf 550!Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel kopen? Bied vanaf 550!Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel kopen? Bied vanaf 550!Oscar Verpoorten - kleurenets - Lichtschip no.10 Texel kopen? Bied vanaf 550!
  • Oscar Verpoorten (1952-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1994 rechtsonder. Genummerd 21/25 middenonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 73 x 49 cm. Bladmaat 78 x 55,2 cm. Losbladig.

Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.

Objectlocatie Nederland
Starttijd10-9-2015 om 21:30
Eindtijd18-9-2015 om 21:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken