Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets uit 1998, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 4/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 51 x 30 cm. Lijstmaat 71,5 x 53 cm. Ingelijst in de bekende door Oscar Verpoorten zelf gelaste metalen lijst.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Starttijd | 8-6-2016 om 11:11 |
Eindtijd | 22-6-2016 om 19:11 |