Jacob Herskind - - Osram - - Verkocht

Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!Jacob Herskind - - Osram - kopen? Bied vanaf 40!
  • Jacob Herskind (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
Lijst88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage51/90

Mooi werk van Jacob Herskind in zeer goede staat !

De zwarte gelakte lijst heeft gebruikerssporen
Originele galerieprijs: EUR 600,-

Jacob Herskind (1958)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Chouba
FA. (9)

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
88 cm
88 cm
63 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-07-2019 om 14:13
Eindtijd:04-08-2019 om 20:24
Biedingen (3)
edblom5576
04 aug. / 20:19
€ 50
Maarten1952
04 aug. / 20:19
€ 45
edblom5576
30 jul. / 11:18
€ 40