Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten - Verkocht

Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 100,00

Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten kopen? Bied vanaf 95!Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten kopen? Bied vanaf 95!Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten kopen? Bied vanaf 95!Otto B. de Kat - kleurenlinosnede - Hond uitlaten kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlinosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '53 rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 8 x 12,5 cm. Ingelijst.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:05-09-2015 om 22:43
Eindtijd:16-09-2015 om 20:43
Biedingen (2)
Gnav
15 sep. / 20:15
€ 100
galerietweebijdrie
14 sep. / 22:15
€ 95