Otto van Rees 1884-1956, krijt-tekening uit schetsboek, bladformaat 33.2 x 20.8 - Verkocht

Otto van Rees 1884-1956, krijt-tekening uit schetsboek,  bladformaat 33.2 x 20.8 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 80,00

Geplaatst door  iledere
FA. (13)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Otto van Rees (1884-1957)
TypeTekening / Aquarel

Otto van Rees 1884-1956, krijt-tekening uit schetsboek,

bladformaat 33.2 x 20.8 cm.

de tekening is niet ingelijst

kosten verzending in NL en BE € 10.00

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:11-01-2018 om 11:48
Eindtijd:18-01-2018 om 19:48
Biedingen (2)
hugues
18 jan. / 18:26
€ 80
gaius200
18 jan. / 14:09
€ 75