Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek - Verkocht

Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!
Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!Otto van Rees, Stilleven, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!
  • Otto van Rees (1884-1957)
TypeTekening / Aquarel

Gemengde techniek door Otto van Rees

Voorstelling van een stilleven met vaas en plant

Losbladig, beeldmaat 26x19, bladmaat 34x24

Gesigneerd r.o. 'Van Rees'

N.B.: blad is behoorlijk aangeslagen en in beduimelde staat

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:02-04-2016 om 17:44
Eindtijd:12-04-2016 om 15:49
Biedingen (6)
deibel
12 apr. / 15:41
€ 65
paulusp
12 apr. / 15:37
€ 60
deibel
12 apr. / 14:28
€ 55
paulusp
12 apr. / 14:27
€ 50
deibel
12 apr. / 14:27
€ 50
paulusp
08 apr. / 13:34
€ 45