Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950

Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950

Verkoopprijs: € 70,00

Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!Oud olieverf "Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden" gesigneerd ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Schilder :  onbekend
Titel/Voorstelling:
"Amsterdam stadsgezicht Oostelijke Eilanden"
Datering: omstreeks 1950
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 40 cm (doek) en 60 x 50 cm ( in lijst)
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:04-06-2017 om 21:04
Eindtijd:18-06-2017 om 22:14

Biedingen (17):

Lasceau
18 jun. / 22:04
€ 70
Katrien62
18 jun. / 22:04
€ 65
Katrien62
18 jun. / 22:03
€ 60
Lasceau
18 jun. / 21:51
€ 55
Katrien62
17 jun. / 22:35
€ 50
ArtAtelier
17 jun. / 22:35
€ 45
ArtAtelier
11 jun. / 19:19
€ 35
bora
11 jun. / 19:19
€ 30
bora
11 jun. / 18:48
€ 25
ArtAtelier
11 jun. / 18:48
€ 20
ArtAtelier
10 jun. / 18:24
€ 14
artb
6 jun. / 18:39
€ 12
ArtAtelier
6 jun. / 18:39
€ 10
artb
6 jun. / 18:39
€ 10
ArtAtelier
6 jun. / 18:39
€ 7
artb
6 jun. / 18:39
€ 5
ArtAtelier
4 jun. / 21:47
€ 1