Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd - Verkocht

Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!Oud omstreeks 1930 Naïef geschilderd "Veldboeket in zonnig huis" gesigneerd   kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar: onbekend
Titel/Voorstelling: "Veldboeket in aardewerk kan"
Datering: omstreeks 1930
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 22 x 36 cm (beeldmaat) en 37 x 51 cm (ingelijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk goed, het doek is op sommige plekken wat vaal

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:15-05-2018 om 21:30
Eindtijd:29-05-2018 om 22:30
Biedingen (8)
LucasLucas
29 mei / 18:03
€ 25
Hester102
29 mei / 18:03
€ 20
Hester102
22 mei / 13:25
€ 12
jillwebb
22 mei / 13:24
€ 10
Hester102
22 mei / 13:24
€ 10
jillwebb
22 mei / 13:24
€ 5
Hester102
22 mei / 13:24
€ 3
jillwebb
21 mei / 09:48
€ 1