Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud onbekend werk. olieverf op doek. - Verkocht

Oud onbekend werk. olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Oud onbekend werk. olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!Oud onbekend werk. olieverf op doek. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Mooi oud werk van onbekende kunstenaar. Het is niet gesigneerd.

Conditie van het werk is prima conditie. Zou eventueel schoongemaakt kunnen worden zoals de meeste oude werken. Lijst heeft wat beschadigingen ( zie foto's)

Schatting is 30 of 40er jaren.

De afmetingen van in de lijst zijn 98 x 59 en het doek is 80 x 40

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:12-12-2016 om 13:23
Eindtijd:19-12-2016 om 13:23
Welkoop
17 dec. / 16:31
€ 1