Niet of onleesbaar gesigneerd - Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk" - Verkocht

Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!Oud ongesigneerd olieverf "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar: onbekend
Titel/Voorstelling: "Amsterdam de Singel Sluis en Koepelkerk"
Datering:  omstreeks 1930
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 25 x 35 cm (doekmaat / niet ingelijst)
Gesigneerd:
Conditie : redelijk goed. moet professioneel gereinigd worden

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:16-05-2018 om 21:44
Eindtijd:30-05-2018 om 22:44
Biedingen (3)
Duyn0908
26 mei / 06:58
€ 20
Foppen
26 mei / 06:58
€ 17
Duyn0908
21 mei / 11:44
€ 1