Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 - Verkocht

Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
StijlKlassiek
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
Lijst84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33
Zeefdruk in goudkleurige lijst van Sees lag
Titel Oude rijksweg 3

Kleine vlek middenonder

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 16:29
Eindtijd:13-08-2022 om 10:23
jbd
13 aug. / 06:26
€ 40