Oude stad - olieverf op paneel-gesigneerd - Verkocht

Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Oude stad  - olieverf op paneel-gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lakhna01

7 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden .
Maat Met lijst 32 cm x 62,5 cm
Maat zonder lijst: 29 cm x 59,5  cm
de conditie van de schilderij goed ,
Tijd van de schilderij onbekend

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lakhna01

7 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:12-05-2015 om 23:33
Eindtijd:17-05-2015 om 23:53
Biedingen (10)
Centerfo
17 mei / 23:45
€ 17
lofty
17 mei / 23:44
€ 15
Centerfo
17 mei / 23:41
€ 13
lofty
17 mei / 23:34
€ 11
Centerfo
17 mei / 23:32
€ 9
lofty
17 mei / 23:26
€ 7
Centerfo
17 mei / 22:31
€ 5
lofty
17 mei / 22:31
€ 3
Centerfo
17 mei / 22:31
€ 3
lofty
17 mei / 01:22
€ 1