Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ouders met kind kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen42 cm x 18 cm x 11 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Een mooi ontwerp in gemaakt uit wit-bakkende klei omstreeks de jaren vijftig/zestig vorige eeuw. Het betreft een wandsculptuur, omgeving Tegelen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (44)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
18
42
11
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 15:20
Eindtijd:15-08-2022 om 19:56
Biedingen (7)
Goedgeluk
13 aug. / 22:29
€ 25
pictus
12 aug. / 10:43
€ 20
Artsel
10 aug. / 11:32
€ 15
EVart
10 aug. / 11:32
€ 10
EVart
06 aug. / 13:32
€ 5
19Berna46
06 aug. / 13:32
€ 3
EVart
04 aug. / 15:57
€ 1