Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst - Verkocht

Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Ted Licht - Overstromend rivierlandschap | grote kleuren krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Ted Licht
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 cm x 72 cm (h x b)
Lijst102.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze grote en prachtige landschappelijke krijttekening van Ted Licht lijkt welhaast een schilderij!  Met de overheersend grijze en blauwe tinten weet de tekenaar alle nuances van het landschap vast te leggen. De luchtpartij is meesterlijk gemaakt.
Voorstelling: een overstromend rivierlandschap
Met de hand gesigneerd, rechtsonder
Het werk is (mogelijk door de kunstenaar zelf) ingelijst in een witte houten lijst. Het verkeert in een mooie staat, met de kanttekening dat onderin wat vlekjes van krijt achter het glas zichtbaar zijn.
Voorzien van ophang faciliteit, kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

In verband met de grootte en kwetsbaarheid van het werk verdient ophalen de voorkeur.

Over de kunstenaar is weinig informatie bekend. Woonachtig in Delft
https://rkd.nl/nl/explore/artists/49901

Afgezien van wat vlekjes achter het glas, verkeert de tekening in een mooie staat.

Ted Licht

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
235 verkochte items
76 cm
102.5 cm
72 cm
98 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2022 om 19:22
Eindtijd:01-08-2022 om 21:57
Roland24
29 jul. / 18:59
€ 50