P ARNTZENIUS - miniatuur etsje boten - Haagse school - Verkocht

P ARNTZENIUS - miniatuur etsje boten  - Haagse school kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

P ARNTZENIUS - miniatuur etsje boten  - Haagse school kopen? Bied vanaf 1!P ARNTZENIUS - miniatuur etsje boten  - Haagse school kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Paul Arntzenius (1883-1965)
GesigneerdHandgesigneerd

P ARNTZENIUS

BOTEN

ETS IN DE MAAT 4 X 6 CM

IN EEN ORGINEEL OUD LIJSTJE IN DE MAAT 12 X 15 cm

gesigneerd met potlood

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:02-06-2014 om 17:10
Eindtijd:13-06-2014 om 17:10
Biedingen (8)
jroodnat
12 jun. / 15:28
€ 26
Oversloot
12 jun. / 15:28
€ 21
jroodnat
12 jun. / 15:28
€ 21
Oversloot
11 jun. / 11:26
€ 16
RS1
11 jun. / 11:26
€ 15
Oversloot
03 jun. / 09:54
€ 10
houtsnede
03 jun. / 09:54
€ 5
houtsnede
02 jun. / 19:42
€ 1