Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie grote litho van de muntengang te Deventer. Gemaakt door Paul Bodifee. Gesigneerd. Gemaakt in 1922. Ingelijst en in passe-partout. Achter glas. Formaat afbeelding 35 x 41 cm. De lijst 62 x 75. Kunstenaar maakte werk in de stijl van de Haagse School. Lijst aan 1 kant beschadigd.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 9-2-2017 om 13:53 |
Eindtijd | 14-2-2017 om 20:53 |