P. Chenet - brons - stier - Verkocht

P. Chenet - brons -  stier kopen? Bied vanaf 475!
P. Chenet - brons -  stier kopen? Bied vanaf 475!P. Chenet - brons -  stier kopen? Bied vanaf 475!P. Chenet - brons -  stier kopen? Bied vanaf 475!
  • Pierre Chenet
TypeBeeld / Object

'Bronzen stier- gesigneerd P. Chenet- 20e eeuw' Art deco-art nouveau ''Taureau chargeant” Afmeting 40x28 cm Gewicht 6,5kg

Pierre Chenet

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  aartsen
FA. (11)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 475,00
Starttijd:07-02-2016 om 16:07
Eindtijd:14-02-2016 om 16:07
Lasceau
14 feb. / 00:14
€ 475