P.A. Nijgh - ets - Huisje aan de Wetering bij Heino - Verkocht

P.A. Nijgh - ets - Huisje aan de Wetering bij Heino kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

P.A. Nijgh - ets - Huisje aan de Wetering bij Heino kopen? Bied vanaf 25!P.A. Nijgh - ets - Huisje aan de Wetering bij Heino kopen? Bied vanaf 25!P.A. Nijgh - ets - Huisje aan de Wetering bij Heino kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Pieter Arie Nijgh (1876-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 29/100 linksonder.

Gesigneerd in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 20 x 26 cm. Bladmaat 27,5 x 33 cm. Losbladig.

P.A. Nijgh is geboren te Wormerveer in 1876 en overleden te Enschede in 1959.

Pieter Arie Nijgh (1876-1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-05-2015 om 23:10
Eindtijd:24-05-2015 om 23:10
hetPannenhuis
24 mei / 12:53
€ 25