Hana Capova - paard in de spiegel (r4)

Hana Capova - paard in de spiegel (r4) kopen? Bied vanaf 145!
  • Hana Capova (1956-2019)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 15/30

Hana Capova (1956-2019)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
50 cm
65 cm
Starttijd:16-12-2022 om 21:52
Eindtijd:30-12-2022 om 19:04
Openingsbod € 145
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland