Jaap Hillenius - paarden in landschap - Verkocht

Jaap Hillenius - paarden in landschap kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Hillenius - paarden in landschap kopen? Bied vanaf 40!Jaap Hillenius - paarden in landschap kopen? Bied vanaf 40!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 57 cm (h x b)
Lijst40 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Ets, paarden in landschap, juli 1975

kwaliteit van het werk is goed, aan de buitenste randen van het passe partout zich enkele kleine beschadiging/verkleuring van het papier, de lijst is een open lijst (zonder rand).

Jaap Hillenius (1934-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Ltb
FA. (2 )

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
57 cm
40 cm
57 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-08-2022 om 12:07
Eindtijd:28-08-2022 om 21:45
Meikeline
28 aug. / 21:39
€ 40