Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Mooi schilderij in top conditie en mooi ingelijst 60 x 40 cm excl. lijst
Gesigneerd links boven en nogmaals aan de achterzijde, Titel: Paarse Clematis
Mei 1940 (achterzijde geschreven) Echtheid gegarandeerd
Starttijd | 18-6-2014 om 15:36 |
Eindtijd | 25-6-2014 om 15:36 |