Pablo Picasso - Toros & Toreros VII - druk Mourlot 1961 - Verkocht

Pablo Picasso - Toros & Toreros VII - druk Mourlot 1961  kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 33,00

Pablo Picasso - Toros & Toreros VII - druk Mourlot 1961  kopen? Bied vanaf 28!Pablo Picasso - Toros & Toreros VII - druk Mourlot 1961  kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Pablo Picasso (1881-1973)
GesigneerdHandgesigneerd

Pablo Picasso

Toros & Toreros : 3.3.1959 - VII

Miniatuur tekening formaat 11,0 x 13,0 cm   !!!!!!!!!!!!!!!!!

antiquarische afdruk na de tekening uit 1959

een Hommage aan Picasso : verschenen 1961 ter gelegenheid van Picasso `s 80e verjaardag.

De hier aangeboden 52 jaar oude reproductie is in een gelimiteerde oplage van 2.000 stuks

verschenen en op  " verge fin blanc "gedrukt. Het geheel zit in een passepartout van Museumqualiteit

formaat 20,0 x 30,0 cm

offizin : Fernand Mourlot , Paris 1961

Editeur : Cercle d `Art, Paris

in zeer goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen ook gecombineerd ( of als hold aangemerkt ) worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten

Dit item is verkocht voor 33,00
Starttijd:02-12-2013 om 21:31
Eindtijd:07-12-2013 om 21:31
Biedingen (2)
zijstraat
07 dec. / 18:52
€ 33
jochemstraatman
07 dec. / 18:13
€ 28