Pablo Picasso -Lithografie uit de Marge du Buffon portfolio - oplage 2000 - 1957 - Verkocht

Pablo Picasso -Lithografie uit de Marge du Buffon portfolio - oplage 2000 - 1957 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 50,00

Pablo Picasso -Lithografie uit de Marge du Buffon portfolio - oplage 2000 - 1957 kopen? Bied vanaf 45!Pablo Picasso -Lithografie uit de Marge du Buffon portfolio - oplage 2000 - 1957 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  HidSeb

17 verkochte items
  • Pablo Picasso (1881-1973)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho in gelimiteerde editie op mooie Velin du Marais papier van de Marge du Buffon portfolio.
Gedrukt in 1957 door het Atelier Duval in Parijs in een gelimiteerde oplage van 2000 exemplaren.

Afmeting ongeveer 25 x 35 cm.
Conditie is goed.

Wordt aangetekend verstuurd in platte verpakking.

Verzendkosten Nederland: Euro 10,00

Verzendkosten België:: Euro 14,00

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:10-06-2014 om 16:29
Eindtijd:23-06-2014 om 16:29
Biedingen (2)
edikkers
23 jun. / 16:22
€ 50
Goedje
23 jun. / 12:42
€ 45