Casper Marinus Kouw - Twee bomen.
Maria Megens - zeefdruk - Zonder titel - Ingelijst (Groot) 24075
Bob Brobbel - De Grote St, Bavo in Haarlem
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Vogel)
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 44 x 65 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: IV / XXV.
Conditie: In perfecte staat.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 7-1-2018 om 11:35 |
Eindtijd | 12-1-2018 om 20:35 |