Jeroen Hermkens - PARIS

Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 200!Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 200!Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 200!Jeroen Hermkens - PARIS kopen? Bied vanaf 200!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70

PARIS, zeefdruk van Jeroen Hermkens.

met dubbele passe-partout in smalle aluminium lijst.

Helaas slechte foto, achter glas lastig te fotograferen.

afhalen of bezorgen in overleg.

aluminium lijst onbeschadigd.

Jeroen Hermkens (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  SummerArt
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
90 cm
70 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:17-01-2022 om 23:06
Eindtijd:25-01-2022 om 19:56
Openingsbod € 200
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie