Geer Pouls - Parrot-tulpen - Verkocht

Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!Geer Pouls - Parrot-tulpen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Geer Pouls (1952)
TypeFotografie
Jaartal1991
TechniekC-Print
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
Passe-partout90 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6
Mooi werk in bijpassend passé partout, het werk is op de achterzijde gesigneerd en genummerd (4\6).

Het werk is in een mooie staat

Geer Pouls (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
306 verkochte items
76 cm
90 cm
48 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2020 om 20:12
Eindtijd:08-11-2020 om 22:38
Biedingen (6)
AukjeFleur
08 nov. / 22:27
€ 60
PaulvdZ
08 nov. / 22:26
€ 50
AukjeFleur
08 nov. / 22:26
€ 45
PaulvdZ
08 nov. / 22:26
€ 40
AukjeFleur
08 nov. / 22:26
€ 35
PaulvdZ
31 okt. / 12:11
€ 30