Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening , Huisje – gesigneerd en ingelijst  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 17 cm (h x b)
Lijst42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een pasteltekening van een ons onbekende kunstenaar.

    -Gesigneerd rechtsonder (onduidelijk). Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

    -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Jaartal: Onbekend.

    -Afmeting: Lijst, 42 x 30 cm. Beeld, 27 x 17 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en het passe-partout is ernstig ‘vergeeld’.

    Zie ook de foto’s.

    KLAAR OM OP TE HANGEN.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk

Het werk heeft slijtplekjes en het passe-partout is ernstig ‘vergeeld’.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
30 cm
42 cm
17 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:05-07-2018 om 16:00
Eindtijd:13-07-2018 om 21:05
Biedingen (6)
Koes
13 jul. / 17:46
€ 5
franciana
13 jul. / 17:46
€ 4
franciana
13 jul. / 16:17
€ 3
Koes
13 jul. / 16:17
€ 2
franciana
13 jul. / 16:17
€ 2
Koes
07 jul. / 15:14
€ 1