Pat Andrea - Attentie opgelet

Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!
Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!Pat Andrea - Attentie opgelet kopen? Bied vanaf 100!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pat Andrea Haagse kunstenaar woont en werkt in Parijs en Argentinië. Maakt prachtige kunst. In Nederland ondergewaardeerd. Jammer genoeg niet bekend bij het grote publiek.

Altijd bewaard in map! Alleen gemaakt voor het gebaren boekje. Daarna niets meer mee gebeurd.

Starttijd:29-11-2022 om 11:53
Eindtijd:08-12-2022 om 22:41
Openingsbod € 100
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier