Pat Andrea - zonder titel - Verkocht

Pat Andrea - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 60,00

Pat Andrea - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pat Andrea - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pat Andrea - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  NVerhaar

Lid sinds 2018
16 verkochte items
  • Pat Andrea (1942)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Kleurenlithografie van Pat Andrea

Beeldmaat ong 63 x 48 cm. Papiermaat ong. 70 x 55cm.

Met potlood r.o. ges. met: Pat Andrea 109/150

Werk is in goede staat

Verzendkosten € 10,- (aangetekend en verzekerd pakket)

in goede staat zonder beschadigingen

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-07-2019 om 19:41
Eindtijd:26-07-2019 om 20:31
Biedingen (3)
3wfactorij
25 jul. / 16:16
€ 60
Wybe
25 jul. / 16:16
€ 50
Wybe
21 jul. / 21:58
€ 40