Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst - Verkocht

Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 220,00

Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Patrick Bergsma: Zeefdruk, Karekiet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Patrick Bergsma (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Karekiet
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 63 cm x 63 cm
Oplage: 4/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 105,00 tot 10 ingelijste werken/doeken (€65,00 op woensdag)
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 165,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken (€125,00 op woensdag)
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQLP

Patrick Bergsma (1965)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (252)

30070 verkochte items
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:31-10-2016 om 13:29
Eindtijd:13-11-2016 om 13:29
Biedingen (28)
annefiendijksma
13 nov. / 10:36
€ 220
Engel1
13 nov. / 10:34
€ 200
annefiendijksma
13 nov. / 10:34
€ 200
Engel1
13 nov. / 10:32
€ 190
annefiendijksma
13 nov. / 10:32
€ 180
Engel1
13 nov. / 10:18
€ 170
annefiendijksma
13 nov. / 10:18
€ 160
Engel1
13 nov. / 09:53
€ 150
Heus
13 nov. / 09:53
€ 150
Engel1
13 nov. / 09:47
€ 110
Heus
12 nov. / 19:29
€ 100
annefiendijksma
12 nov. / 19:29
€ 95
Heus
11 nov. / 19:32
€ 90
annefiendijksma
09 nov. / 14:53
€ 85
Engel1
09 nov. / 14:52
€ 80
annefiendijksma
09 nov. / 14:52
€ 80
Engel1
09 nov. / 14:52
€ 70
annefiendijksma
09 nov. / 14:52
€ 65
Engel1
09 nov. / 14:52
€ 60
annefiendijksma
09 nov. / 14:52
€ 55
Engel1
04 nov. / 14:02
€ 50
Victorh
04 nov. / 14:02
€ 50
Engel1
03 nov. / 22:17
€ 25
Heus
03 nov. / 22:17
€ 20
Heus
03 nov. / 21:34
€ 11
Engel1
03 nov. / 21:31
€ 9
Heus
03 nov. / 21:31
€ 7
Engel1
31 okt. / 21:14
€ 1