Patty Harpenau - Aarts Engel - Zeefdruk in oplage 150 stuks

Patty Harpenau - Aarts Engel - Zeefdruk in oplage 150 stuks kopen? Bied vanaf 300!
Patty Harpenau - Aarts Engel - Zeefdruk in oplage 150 stuks kopen? Bied vanaf 300!Patty Harpenau - Aarts Engel - Zeefdruk in oplage 150 stuks kopen? Bied vanaf 300!Patty Harpenau - Aarts Engel - Zeefdruk in oplage 150 stuks kopen? Bied vanaf 300!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Patty Harpenau - Aarts Engel

Zeefdruk in oplage van 150 stuks, dit is nummer 1/150

Prachtige kleurrijke zeefdruk in de onmiskenbare stijl van Patty Harpenau.

Afmeting is circa 90 x 50 cm

PRACHTIG KERSTKADO !

Patty Harpenau (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  ProArt

32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
Starttijd:28-11-2015 om 20:22
Eindtijd:08-12-2015 om 12:49
Openingsbod € 300
Objectlocatie Nederland