Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994

Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!
Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!Patty Harpenau - Een dagje aan het strand - 1994 kopen? Bied vanaf 75!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst58.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke zeefdruk van Patti Harpenau 'Een dagje aan het strand'.

Patty Harpenau maakte aanvankelijk naam met neo-Cobra-achtige en soms naar Pop-Art neigende werken. Hierin ging zij op zoek naar het kind in de kunstenaar. Gaandeweg raakte zij geïnspireerd door het aspect vrouw achter de kunstenaar. Sindsdien is Patty Harpenau steeds meer op zoek gegaan naar verdieping, zowel in zichzelf als in haar schilderijen.

Gezien de afmeting van het werk geniet afhalen de voorkeur. Als afhalen niet mogelijk is dan in overleg een bezorging waarbij de additionele verzendkosten afgesproken worden.

achter glas, goed ingelijst.

Patty Harpenau (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Bazel20
FA. (1)

Lid sinds 2017
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
78 cm
58.5 cm
51.5 cm
36 cm
Starttijd:11-07-2022 om 14:56
Eindtijd:19-07-2022 om 21:10
Openingsbod € 75
ObjectlocatieEdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa