Patty Harpenau - Seduction - Verkocht

Patty Harpenau - Seduction kopen? Bied vanaf 30!
Patty Harpenau - Seduction kopen? Bied vanaf 30!Patty Harpenau - Seduction kopen? Bied vanaf 30!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk

  • Drukgangen: 20
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Patty Harpenau (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
94 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 15:22
Eindtijd:27-10-2022 om 19:04
BENDER1949
23 okt. / 19:09
€ 30