Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) - Verkocht

Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 1.550,00

Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 600!Paul Blanca: Cibachrome print, A garbage tree - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (632)
  • Paul Blanca (1958)
TypeFotografie

Titel: A garbage tree
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 146 cm x 120,5 cm (Blad: 125 cm x 100 cm)
Oplage: 1/2
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Cibachrome print op forex
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst
Conditie: In zeer goede staat, maar wat lichte krasjes en het signatuur is wat vervaagd

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd!

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 100,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 125,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQAB

Dit item is verkocht voor 1.550,00
Starttijd:21-06-2016 om 14:39
Eindtijd:03-07-2016 om 14:54
Biedingen (23)
marsha
03 jul. / 14:44
€ 1550
jpmr5503
03 jul. / 14:44
€ 1500
marsha
03 jul. / 14:43
€ 1500
jpmr5503
03 jul. / 14:39
€ 1450
marsha
03 jul. / 14:39
€ 1400
jpmr5503
03 jul. / 14:38
€ 1350
marsha
03 jul. / 14:38
€ 1350
jpmr5503
03 jul. / 14:38
€ 1300
marsha
03 jul. / 14:37
€ 1250
jpmr5503
03 jul. / 14:37
€ 1200
marsha
03 jul. / 14:37
€ 1150
jpmr5503
03 jul. / 14:36
€ 1100
marsha
03 jul. / 14:36
€ 1050
jpmr5503
03 jul. / 14:35
€ 1000
marsha
03 jul. / 14:35
€ 950
jpmr5503
03 jul. / 14:35
€ 900
marsha
03 jul. / 14:35
€ 900
jpmr5503
03 jul. / 14:34
€ 850
marsha
03 jul. / 14:34
€ 800
jpmr5503
03 jul. / 14:34
€ 750
marsha
03 jul. / 14:34
€ 700
jpmr5503
03 jul. / 14:33
€ 650
luukpw
24 jun. / 22:25
€ 600